Тодор Пушкаров: „Гордея се, че съм основателят на агитката на “Етър”!
Бях на 5 или 6 години. Живеехме до вилата на Габровски (изгорялата “Бавария”). На около 200-300 метра по права линия от стадиона, който тогава не съществуваше още. Казвам по права линия, защото блоковете под стадиона също ги нямаше. Само пожарната беше там, където е и сега. От стадиона надолу към магистралата имаше само лозя. Накъдето […]