Гълъби, боядисани в бяло, зелено и червено, пускала на мачовете първата агитка на “Етър”
Гълъби, боядисани в бяло, зелено и червено, са една от атракциите на първата агитка на “Етър” в началото на 60-те години. Тогава още не е бил въведен виолетовият цвят, а гълъбите, пускани от младежите с излизането на двата отбора, кръжели над стадиона, допълвайки празничната атмосфера. Преди време “Янтра ДНЕС” публикува безкрайно любопитните спомени на Тодор […]