“Локомотив” (Мездра) се върна на първото място в Северозападната “В” група след цирк, разиграл се в Никопол по време на отложения мач между местния “Ситомир” и мездренци. Срещата по програма трябваше да се играе на 10 ноември, но бе отложена заради гъстата мъгла в Никопол и бе пренасрочена за 20 ноември.

В сряда обаче домакините от “Ситомир” (Никопол) започнали срещата с едва 7 футболисти и още до 5-ата минута резултатът бил вече 0:2. Както често се случва, в 5-ата минута футболист на “Ситомир” се контузил толкова зле, че не могъл да продължи участието си в мача. Така реферът прекратил срещата съгласно наредбата, защото домакините останали на терена с шестима футболисти.

На гостуващия “Локо” (Мз) е присъден служебен резултат 0:5. С тази победа мездренци отново оглавиха класирането във “В” група, като изпреварват с 2 т. втория “Локомотив” (ГО) и с 3 т. третия “Етър”. В последния есенен кръг в неделя на “Локо” (Мз) предстои гостуване на доскорошния лидер “Ботев” (Луковит).