Димитър Димитров напусна “Локо” (ГО), ясни са 6 контроли
Халфът Димитър Димитров – Херо е пожелал да напусне “Локомотив” (ГО), съобщи президентът на клуба Бончо Генчев. Играчът сам го е потърсил, за да му съобщи, че си тръгва. Решението му е продиктувано от желанието да бъде по-продължително време на терена. През есента Димитров в повечето случаи влизаше като резерва, а в началото на зимната […]