Изтеглиха жребия за “В” група
“Локомотив” (ГО) ще стартира новия сезон в Северозападната “В” група с домакинство срещу “Локомотив” (Мездра), а свищовският “Академик” ще гостува в Червен бряг на едноименния тим. Това реши изтегленият вчера в Зоналния съвет на БФС във В. Търново жребий за първия кръг от шампионата. Както се и очакваше, само 12 отбора започват участие, което е […]