1/4 финал за купата на БФС – юноши младша възраст ;

„Спарта“ (Самоводене) – „Славия“ (София) 0:3 краен

Публика: 150

Главен съдия: Велислав Йорданов (Рс), помощници: Ганев и Недялков (Рс).

“Спарта”: Боев, Цонев, Стоев, Додуров, Млъзев, Францов, Кадир, Назифов, Калчев, Чалъков, Павлов.

“Славия”: Комитов, Колев, Кръстев, Фратев, Наков, Божилов, Христов, Манковски, Семерджиев, Проданов, Евлогиев.

1 минута – начало на мача.

4 минута – 0:1! Кристиян Манковски бе оставен непокрит в наказателното поле на “Спарта” и с удар от въздуха откри резултата.

15 минута – равностойна игра до момента, няма удари към вратите след гола.

21 минута – Калоян Калчев напредна по левия фланг и центрира в наказателното поле, но защитник на “Славия” изби.

28 минута – след корнер Манковски стреля опасно с глава, но топката мина малко над напречната греда на домакините.

36 минута – Димитър Цонев изпълни фаул в центъра на терена и топката за малко не прехвърли вратаря на “Славия”, Комитов обаче се разтегна и улови.

40 минута – край на първото полувреме – 0:1.

Начало на втората част.

47 минута – страхотно разбъркване в наказателното поле на “Спарта”, в крайна  сметка защитник изби от голлинията.

50 минута – 0:2! Владимир Семерджиев бе изведен сам срещу Боев, вратарят на “Спарта” спаси отлично първия му удар, но при добавката Семерджиев нямаше проблеми.

67 минута – 0:3! Капитанът на “Славия” Милан Проданов вкара от пряк свободен удар, а след това отиде да се дразни с публиката.

Край на мача – 0:3.