Три „болярски“ мартеници за „чуковете“
Преди мача в навечерието на Баба Марта на стадион „Ивайло“ на присъстващите бяха раздадени мартеници с емблемата на „Етър“ по инициатива на Теодора Стоянова. „Болярите“ на свой ред подариха три „мартеници“ на гостуващия „Миньор“, като това бе най-малкото, с което си тръгнаха гостите. Класическата победа прати „Етър“ на седмото място, като изпревари в класирането вечния […]