Димо Атанасов: “Хубаво е да победиш отбор, който е на първо място”
Старши треньорът на ОФК “Павликени” Димо Атанасов не скри задоволството си от успеха над лидера “Академик” (Свищов). „Хубаво е да победиш отбор, който е на първо място. Това носи самочувствие. Двубоят беше равностоен. Беше ясно, че който вкара първи гол, ще победи. Имаше много борба, агресия и по-малко положения пред двете врати. При гола направихме […]