861033_10202723709471060_939834563_o

Юношите младша възраст на “Етър” разгромиха с 6:0 “Гигант” (Белене) в първия си пролетен мач от 14-ия кръг на подзоновата група. С хеттрик за победата се отличи Георги Денев. Той откри резултата за домакините още в 6-ата минута. След още толкова игра етърци спечелиха дузпа, която Кристиян Христов превърна във втори гол.

Третото попадение вкара Димитър Димитров в 31-ата минута и този резултат се запази до почивката.

И след нея надмощието на “болярите” продължи и донесе нови три гола в мрежата на “Гигант”. Кристиян Христов покачи на 4:0 в 54-ата минута, а до края с нови две попадения Денев оформи своя хеттрик и крайното 6:0.

Тимът на “Павликени” отстъпи у дома с 1:3 на “Чавдар” (Троян). Гостите имаха пълен превес и решиха лесно мача. Богдан Беров откри в 31-ата минута, а в средата на втората част Ибрахим Велиев и Любослав Николов доведоха нещата до 0:3. Чак в 61-ата минута при една павликенска атака падна и почетно домакинско попадение, което всъщност бе автогол на Никола Иванов от троянци.

Всички резултати: “Янтра 19” – “Литекс” 3:1, ОФК “Павликени“ – “Чавдар” 1:3, “Локо” (Др) – “Чардафон” 2:5, “Локо” (ГО) – “Спартак” 0:3.

При децата “Павликени” и “Чавдар” завършиха наравно 1:1. Домакините откриха с гол на Цветелин Цвятков в 42-ата минута, но осем минути по-късно Трифон Трифонов възстанови равенството и така завърши мачът.

Всички резултати: “Янтра 19” – “Литекс” 0:4, ОФК “Павликени” – “Чавдар” 1:1, “Локо” (Др) – “Чардафон” 0:2, “Локо” (ГО) – “Спартак” 2:2, “Академик” – “Видима Раковски” 0:2, “Спартак 19” – “Трявна” 7:0.