Днешният двубой от Елитната юношеска група между „Етър 1924” и „Чавдар” (Етрополе) присъства в редица букмейкърски къщи, като може да бъде игран в реално време. Нашата проверка в един от най-популярните онлайн букмейкъри в България показа, че за срещата има над 40 различни залога.

Докато мачът се играе, можете да слагате пари на това колко гола ще има до края, какъв ще е точният резултат, как ще свърши първото полувреме, кой ще вкара повече голове примерно от 46-ата до 60-ата минути и др. Към момента на написването на материала резултатът е 0:0 след около четвърт час игра.

Желаем успех на тези, които ще пробват късмета си до края на мача, а ако някой спечели – няма да откажем почерпка. Друг е въпросът доколко правилно е да се предлагат за залагане юношески мачове, и то по няколко всеки кръг…