10696460_10202907041893481_4783179617669956434_n

Малките футболисти на “Етър”, родени 2003 година, също спечелиха в своята възраст съпровождащия турнир “Проспорт Велико Търново къп”. Днес  това сториха и набор 2001 г.

В Шемшево възпитаниците на треньора Николай Катъров срещнаха в решаващ мач връстниците си от “Янтра” (Габрово) и се наложиха с 2:0. Още до почивката Иван Славов и Виктор Петков нанизаха два гола, а през вторите 25 минути нови голове не паднаха.

Единственият отбор, който можеше да застраши първото място на етърци, бе “Добруджа”, но днес добруджанци загубиха с 1:0 от “Палас” (Рудозем) и “Етър” стана недостижим на върха преди последните мачове. Етърци имат 10 точки, следвани от “Палас” с 6, който е с мач по-малко. “Виолетовите” приключват турнира с три победи и едно реми, 12 вкарани и 4 допуснати гола.

Награждаването на “Етър”, набор 2003 година, е в неделя от 13:40 ч. на стадион “Ивайло”.