21740441_10209975193648831_538855929269987039_n
Рекордния за настоящото първенство резултат от 20:1 записаха младите таланти на “Етър” на Футбол 7. В третия кръг възпитаниците на треньора Стефан Николов срещнаха “Белица 2017” (Килифарево) и засипаха съперника с голове, като чак при 11:0 домакините върнаха едно попадение. “Етър” води в класирането с пълен актив от 9 точки и голова разлика 36:2.

Втори са “Болярчета”, които биха като гости с 4:0 в Долна Оряховица. Иван Цонев, Момчил Маринов, Стефан Стаматов и Рафаел Чолаков нанизаха попаденията. Тимът е втори също с 9 точки, но с голова разлика 20:2, а пълен актив има и “Академик”. Свищовлии биха убедително с 5:2 в Павликени. Виктор Иванов вкара за 0:1 в 7-ата минута, но Стефан Чукаров бързо изравни. Веднага след това обаче с голове на Иван Красимиров, Галин Иванов и Радостин Руменов “Академик” реши мача за 1:4, а до края двата тима си размениха по един гол чрез Александър Ангелов и Галин Иванов.

Другите резултати: “Локо” (ГО) – “Янтра” (Гб) 11:0, “Севлиево” – “Янтра 1919” 9:3, “Изгрев” (Царевец) – “Локо” (Др) 2:4, “Янтра 2013” – “Алекс ОК” 1:1.

Три победи имат етърци и на Футбол 9, като сега разбиха “Белица 2017” (Килифарево) с 6:0. Стилиян Иванов се отличи с хеттрик, другите попадения добавиха Кристиян Йорданов и Християн Атанасов, като съперникът си вкара и автогол.

“Болярчета” взеха първа победа с 7:1 като гости в Долна Оряховица с голове на Анастасия Трифонова и по два гола на Ивайло Кюркчиев, Иван Цонев и Йордан Йорданов, а “Академик” би с 1:0 в Павликени с попадение на Ангел Ангелов в 52-ата минута.

В останалите срещи: “Локо” (ГО) – “Янтра” (Гб) 4:0, “Севлиево” – “Янтра 1919” 9:0, “Изгрев” (Царевец) – “Локо” (Др) 3:3, “Янтра 2013” – “Алекс ОК” 13:0.