13221636_1039675536108915_8462208825298151576_n

В среща от 17-тия кръг в елитната U15 група гостите от “Кариана” (Ерден) пристигнаха с осем футболисти. Беше ясно, че цял мач няма да се играе, като съперникът издържа цели 15 минути…

Срещата започна вихрено за “Етър” и първият гол не закъсня, дело на Филип Георгиев. В следващите минути се развихри централният нападател на “виолетовите” Бранислав Ботев, който набързо отбеляза хеттрик за 4:0. При този резултат футболист на гостите напусна терена и те останаха със 7 души. След нов гол на Бранислав Ботев още един футболист на “Кариана” се “контузи” и така съдията бе принуден да прекрати срещата при резултат 5:0 за “Етър”.

Старши треньорът Марин Стефанов не успя да извърши нито една смяна, но след края на срещата отбора направи двустранна игра.

В останалите срещи се получиха следните резултати: “Ботев”/Вр/ – “Спартак”/Пл/ 2:3, “Бдин”/Вд/ – “Литекс”/Лч/ 1:10, а “Монтана” спечели служебно срещу “Видин” с 3:0. Така “болярите” кръг преди края окупираха второто място с 38 т., след Литекс/Лч/ с 41 т. и пред Монтана с 32 т. Трите отбора се класиран за държавните финали за титлата. Следват Спартак/Пл/ с 28 т., Ботев /Вр/ с 23 т., Бдин/Вд/ с 22 т. и др.

“Етър”: Георги Недков, Алекс Паунчев, Стоил Стефанов, Христо Кьомеров, Ерай Алков, Александър Божуранов, Кристиян Радойчев, Росен Николаев, Филип Георгиев, Бранислав Ботев, Ростислав Узунов.