Etar-14
Александър Тодоров от „Етър“ вкара гол за националния отбор на България U15 за победата над Уелс с 4:2 след дузпи!

И двата отбора бяха загубили първите си срещи на турнира за Развитие на УЕФА, в който участват още съставите на Испания и Исландия.

Редовното време на втория им мач, преминал при поделено надмощие, завърши 2:2. Българите поведоха с гол на Илия Антонов в 22-ата минута, съперникът обърна до 1:2, но Явор Кръстев малко преди края изравни с попадение директно от ъглов удар. Нашият Александър Тодоров влезе в игра през второто полувреме.

Така се стигна до изпълнение на наказателни удари, при които Мартин Кузманов и Николай Неделчев се разписаха, а уелсците в първата нацелиха гредата, а втората реализираха. Третото изпълнение бе поверено на Алекс Тодоров, който от бялата точка със страхотен силен удар в левия ъгъл прониза мрежата за 3:1. До края двата тима отбелязаха още по една, а България в крайна сметка спечели с 4:2.

В последния си мач нашите се изправят срещу Исландия на 23 октомври от 13.00 часа. Двубоите се излъчват на живо в YouTube канала на BFU TV.