312987755_653306739516815_322336168676105484_n-773x380

Загуби записаха отборите на “Етър” при гостуването си на “Локомотив” в Пловдив при U15 и U17 в елитните групи. “Черно-белите” се наложиха над “болярите” с 1:0 и 3:0 в неделния ден на “Лаута”.

U15: Локомотив – Етър 1:0

Възпитаниците на Димитър Пашев бяха по-активния тим и заслужено стигнаха до успеха. Единственото попадение в мача бе дело на Димитър Димитров, който засече центриране с глава. “Черно-белите” направиха пропуски, а добри намеси на стража на “Етър” Александър Христов и три греди попречиха на локомотивци да направят резултата по-изразителен.

U17: Локомотив – Етър 3:0

Първото полувреме предложи много битка, но и малко положения пред двете врати – 0:0 на почивката. През втората част локомотивци вдигнаха оборотите и реализираха три безответни попадения. В 65-ата минута Васил Стойков откри за 1:0. В 81-ата минута рейд на Веселин Празов завърши с втори гол за пловдивчани. Крайното 3:0 оформи Иван Кръстев с красив гол, дошъл директно след изпълнение на фаул.