По една победа си размениха подрастващите гарнитури на “Чумерна” (Елена) и “Етър 1924” в поредния 14-и кръг на областната група. Успешен бе мачът на “виолетовите” юноши младша възраст, водени от треньора Петко Миланов. Те се наложиха като гости над еленчани с 2:1 в дербито на върха на класирането. Домакините поведоха първи, когато в 15-ата минута Симеон Шалаверов прати топката в мрежата на великотърновци. В 32-ата минута обаче Иван Мариянов Иванов успя да изравни. “Виолетовите” измъкнаха победата в самия край, когато отново Иван М. Иванов наново се разписа за крайното 1:2.

След този успех етърци продължават на първото място без допусната загуба, като от 11 мача имат 9 победи и 2 ремита. Втори в класирането е “Чумерна” с 23 т.

При децата двата тима спореха за второто място във временното класиране, тъй като начело е “Локо” (Дряново). Домакините от “Чумерна” се наложиха с минималното 3:2 в оспорван мач. Началото бе успешно за тях, като още в 9-ата минута Йордан Пенчев откри резултата. В 15-ата еленчани спечелиха и дузпа, която Христо Мартинов превърна в 2:0. Играчите на “Етър 1924” обаче не свалиха гарда и Димитър Францов в 42-ата минута намали, а отново той малко след това възстанови равенството. В 66-ата минута обаче Даниел Йорданов донесе победата на домакините.

Резултати, деца: Янтра (Гб) ­ – Янтра 2000 отл., Павликени ­ – Стражица отл., Академик ­ – Трявна 15:1, Чумерна ­ – Етър 1924 3:2, Локо (Др) ­ – Янтра (ПТ) 3:2. Юноши мл. възраст: Янтра (Гб) ­ – Янтра 2000 отл., Павликени ­ – Стражица отл., Академик ­ – Трявна 0:1, Чумерна ­ – Етър 1924 1:2, Локо (Др) ­ – Янтра (ПТ) 8:0.

Победа и загуба в Плевен взеха и юношите старша и младша възраст на “Етър 1924” при гостуванията си на “Белите орли” в 22-ия кръг на зоновата “А” група. Кръгът отново бе неуспешен за старшата възраст, която загуби от домакините с 3:1, докато младшата възраст спечели убедително над “орлите” с 8:0. Идентично бе представянето и на “Локо” (ГО), чиято старша възраст загуби гостуването си на “Бдин” (Видин) с 4:0, а младшата спечели с 2:0. Останалите резултати, ст. възраст: Локо (Мз) ­ – Ботев (Вр) 2:1, Видима ­ – Янтра 8:1, Литекс ­ – Монтана 5:0, Атлетик ­ – Ком-Миньор 11:0. Младша възраст: Локо (Мз) ­ – Ботев (Вр) 2:0, Видима ­ – Янтра 4:0, Литекс ­ – Монтана 0:0, Атлетик ­ – Ком-Миньор 11:0.