viber_image_2024-10-13_16-44-08-881

Трите отбора на „Етър“ от школата – участници в елитните групи, подновяват участието си в първенството.

Един от тях – „Етър“ U15, влезе в първата осмица след есента и напролет ще мери сили с най-добрите за челните места. В първия си мач етърци имат трудно гостуване ла лидера „Лудогорец“. Мачът е утре от 16:30 ч. в Разград. „Болярите“ в момента са осми с 12 точки.

Важни домакинства предстоят на 16 и 17-годишните етърци, които са във втората осмица. „Етър“ U17 приема в неделя от 11:00 ч. връстниците си от „Хебър“ на терена „Трифон Иванов“. Тимът е на 11-а позиция с 8 точки, съперникът му „Хебър“ е 14-и с 5 т. и това прави победата задължителна.

„Етър“ U16 пък е домакин на „Спартак“ (Плевен). „Виолетовите“ са 12-и в класирането с 8 точки, а плевенчани са веднага след тях с 4 т. Мачът е също в неделя, от 14:00 ч. на терена „Трифон Иванов“.