Юри Васев:

„Не можете да биете нито един отбор, далеч сте от истината!”

„1:0 за съдията. Оня клоун го награбиха и отмени гола, не може такива смешни решения. Ако мисли „Етър” , че има работа в ”А” група, жестоко се лъже. Надиграхме ги тотално по всички показатели. Жалко, че съдията се подигра, момчетата плачат в съблекалнята. Може и да е имало засада, но защо признаха гола и после го отмениха. Аз не знам Коце Костадинов какви ги праща? Уплашиха се да не отидем на бараж, ние играем за себе си. Тотално надиграхме „Етър” по всички показатели, вкараха ни един гол от корнер и това е. Неслучайно не можете да биете нито един отбор, далеч сте от истината и нямате работа в „А” група!”

Чуйте пълния запис тук

Велин Кефалов:

„Пожелавам на Васев лек път и да е жив и здрав!”

„Интересуваха ни само трите точки. Знаехме, че Симитли са добър отбор и гонехме резултат. Благодаря на момчетата, ако продължават така, ще стигнем поне до бараж. Бяхме разкъсани в средната зона, Генов, Петров и Трифонов не можаха да я уплътнят, затова изкарах Петров на фланга и вкарах Харлов. След почивката вкарах и Джайеоба и Лапантов и се получиха хубави неща.

Мога да отлича Пламен Костадинов, Гайдаров, Трифонов се раздаде, Генов беше активен първото полувреме, но още не е възстановен. Кънев вкара важен гол, жалко, че Баев не беше концентриран да вкара втори гол.

На Юри Васев му пожелавам лек път за Симитли и да е жив и здрав. В 60-ата минута беше чиста засада и добре е, че справедливостта възтържествува. Абсурд е да подценим мача с Криводол, самите играчи го осъзнават и на почивката виждах искри в очите им и желание да побеждаваме.”

Стефан Атанасов:

„Ще им пуснем записа и пак ще ги потърсим за мнение… Поздравявам съдиите, че правдата възтържествува”

„Труден и важен за нас мач. Радвам се, че победихме и поздравявам всички играчи, треньори и тази вярна публика. Надявам се на мача с Етрополе да е два пъти повече. Симитли е добре подбран и селектиран отбор, може би е най-опитният отбор в групата. До почивката ни превъзхождаше, но после се коригирахме и стигнахме до победния гол, имахме и още положения.

Още по време на мача бях убеден и след мача гледах положението – засадата е почти два метра. Не ми е приятно някой да обижда нашия отбор, ние гледаме себе си. Вече казах, че Симитли е добър отбор и им желая успехи. Явно са реагирали така, афектирани заради отменения гол. За тяхно успокоение – в нашия сайт качваме запис от положенията, нека го видят и се успокоят и ще ги потърсим за ответно мнение, което ще е коренно различно… Това решение беше на съдиите и беше правилното решение. Добре е, че го взеха, защото иначе срамът щеше да е за тях два пъти по-голям. Благодаря им, че правдата възтържествува.