15937257_1110372682404795_7683963738934004050_o

Четвърта поредна победа записа в понеделник отборът на „Яна-1“ и по убедителен начин спечели група „Б“ с 12 точки и голова разлика 17:4. Ресенци удариха с 4:1 стабилния тим на „Табако Трейд“, за който играят Калоян Илиев, Радослав Рашков, Красен Славчев и др.

Мариян Генов откри резултата в ДКС „В. Левски“ в полза на „Яна 1“ в 12-ата минута, в 18-ата Димитър Цонев вдигна на 2:0. В началото на втората част Борислав Иванов намали на 1:2, но след десет напрегнати минути Николай Николаев покачи на 3:1, а четвъртия гол на Венци Йорданов в последните секунди бе за протокола.

В същата група „Ив Комерс“ пречупи с 2:1 „Мастър Пик“ и снощи имаше директен сблъсък с „Янтра 1“. Цветан Илиев и Ангел Кабакчиев се разписаха за горнооряховчани, Йордан Иванов върна едно попадение за победените. Окончателното класиране в група „А“ стана ясно също снощи в преки двубои между съперниците.

В понеделник „Няма място“ надделя над „Калоян 92“ с 3:2, правейки обрат в последните осем минути. Калоянци поведоха в 10-ата и 11-ата минути с точни удари на Иван Калчев и Иван Иванов.
В 32-ата минута Ивелин Цеков върна надеждите на своите, а в 35-ата и 37-ата Иван Колев шокира съперника.

Джулюнчани взеха своето срещу „Долапчиеви с 4:2, като за десет минути двата тима си отбелязаха четири гола. Стилиян Станчев /1 и 9- ата минути/, Иван Гинов /3/ и Дончо Дончев /10/ се отчетоха за „Джулюнчани“, Танер Халилов /5/ върна едно попадение. Второто за „Долапчиеви“ заби Йордан Димитров в 25-ата минута.