Pavl

Победа с 4:1 постигна отборът на ОФК „Павликени“ срещу „Ювентус“ (Малчика) в контролна среща на стадион „Ганчо Панов“. Първото полувреме на двубоя започна с бърза размяна на голове. Даниел Йорданов откри резултата в полза на домакините, но преди да са изтекли 180 секунди Мартин Милков изравни от дузпа, отсъдена за игра с ръка. В следващите минути повликенчани създадоха няколко отлични голови възможности, но ги пропуснаха и равенството се запази.

След почивката за домакините в игра влязоха по-млади футболисти. Александър Иванов отново даде преднина за селекцията на Димо Атанасов, а Александър Краев покачи на 3:1. Четвъртият гол падна в последните секунди на двубоя и бе дело отново на Александър Иванов.

До началото на сезона в Северозападната Трета лига павликенчани ще изиграят още една контролна среща, като техен съперник ще е ФК „Севлиево“. Предишната проверка между двата тима завърши с победа с 2:1 в Севлиево за тима на Димо Атанасов.