139286523_106705384632445_2450366997946962062_n--900

Със загуба започна контролите си от подготовката горноряховският „Локомотив”. „Железничарите” паднаха с 1:0 при гостуването си на друг втородивизионен тим – „Литекс”.

Единствения гол в мача отбеляза в 20-ата минута Илиян Капитанов след контраатака на момчетата на Живко Желев. Още в първата минута Виктор Митев пропусна да открие резултата за горнооряховци, а домакините се отчетоха с удар в гредата на Капитанов. Нов пропуск за гостите направи Владислав Мирчев, а Стефан Неделчев от „Литекс“ изпусна да преодолее стража на гостите. След бърза контраатака ловчанлии откриха резултата, като Илиян Капитанов успя да довкара отбитата от защитниците топка за 1:0. В края на полувремето Владислав Мирчев пропусна да изравни, като ударът му с глава не порази вратата на Нисторов.

Втората част не донесе промяна, а двамата треньори пуснаха в игра всички налични футболисти. Следващата контрола на локомотивци е на 20 януари срещу „Загорец“ (Нова Загора).