454826876_996704215587730_302660100847771120_n

Горнооряховският „Локомотив“ допусна втора поредна домакинска загуба след завръщането си във Втора лига. „Железничарите“ отстъпиха с 0:1 на „Миньор“ и не можаха да задържат победния път след успеха си в Габрово преди седмица. Отново отсъстваше халфът Никола Колев, който лекува мускулно скъсване, а пропусналите гостуването в Габрово Мариян Иванов и Цветослав Петров бяха сред резервите.

Домакините започна мача с хъс,но така и не можаха да направят нещо стойностно в атака, като в общи линии двата тима се надлъгваха. Така се стигна до 54-ата минута, когато падна единственият гол в срещата и то в полза на перничани. След центриране отдясно вратарят Венци Димитров предпочете да боксира топката, вемсто да лови, последва удар на Валентин Петров от „Миньор“ и след нелеп рикошет в тялото на Георги Колев топката влезе в горнооряховската врата – 0:1.

Реферката Християна Гутева пък показа 10 жълти картона, от които 5 за домакините и 5 за гостите. Резултатът остана непроменен и в 6-минутното добавено време.

В следващия кръг на 18 август на локомотивци, които имат 3 точки от 4-те си мача досега и отново се сринаха в последната четворка на класирането, предстои трудно гостуване на „Беласица“ в Петрич.

„Локомотив“: Венцислав Димитров, Кристиян Райчев, Михаил Минков, Георги Вълчев, Милен Савов, Панайот Пасков, Стефан Митев, Антонио Ласков, Янислав Цачев, Алиуне Бадара, Георги Колев.