11027998_10204249653270874_7221937424993949154_o

Със загуба започна домакинските си мачове съставът на горнооряховския „Локомотив”. „Железничарите” паднаха у дома с 0:1 от новака „Оборище” (Панагюрище), който освен гола нацели и два пъти гредите, а веднъж топката бе избита от голлинията.

Още в 13-ата минута след удар на бившия играч на „Етър” Ели Маркес домакините изчистиха от голлинията, а при добавката от 5 метра Влади Каптиев стреля над вратата. В 17-ата минута пък Ели Маркес нацели гредата. До края на първата част домакините се опитаха до отговорят, но така и не създадоха чисто положение и резултатът се запази нулев.

Майсторски пробив на Влади Каптиев в 48-ата минута завърши с нов удар в гредата. За домакините още в средата на първата част Димитър Байдаков се появи на мястото на Емил Камберов. Бившият етърец излезе сам срещу вратата, но би високо над нея.

В 63-ата минута отново Каптиев от гостите стреля опасно, но покрай вратата.

Така се стигна до 83-ата минута, когато влезлият като резерва Иван Колев засече центриране на Бахъров и донесе победата на „Оборище”, като домакините имаха претенции за засада.

Така тимът от Панагюрище записа втора поредна победа, а домакините имат победа и две загуби от трите си срещи досега.

„Локомотив” (ГО): Пл. Колев, Мицаков, Фиданин, Харизанов, М. Иванов, Михайлов (46 Димитров), Райнов, Желев, Камберов (26 Байдаков), Кр. Трифонов, Балъков (67 Сандов).