Загуби записаха във втория кръг на Северозападната „В“ група съставите на „Локо“ (ГО) и  „Академик“ (Свищов). Горнооряховци отстъпиха у дома с 0:1 на „Ботев“ (Козлодуй), а свищовлии паднаха с 3:2 при гостуването си на „Торпедо“ (Борован).

“Локомотив” (ГО) записа втора поредна загуба за сезона, като още не е отбелязал гол. Днес горнооряховци паднаха с 0:1 от “Ботев” (Козлодуй). Единственият гол в срещата дойде още в 16-ата минута, когато опитният Страти Илиев се разписа за гостите. Надмощието на козлодуйци продължи и в 35-ата минута след центриране на Илиев Ганчев нацели гредата. Гостите след почивката удариха и втора греда чрез Гриша Георгиев в 74-ата минута.

“Академик” пък поведе в Борован, но не удържа аванса си и загуби с 3:2. В 20-ата минута Евгени Систов изведе напред “студентите” – 0:1. В самия край на полувремето Мартин Маринов успя да изравни резултата. В 49-ата минута Николай Николаев направи 2:1, а десет минути преди края на мача Станислав Димитров реши нещата с трети гол. Силите на свищовлии стигнаха само за попадение на Радосвет Чанов в 90-ата минута – 3:2.