119140594_3247414818706270_4318683883697736553_n

Трима са новите футболисти в състава на „Левски“ (Лясковец) към момента, съобщи старши треньорът Стелиян Станчев

За предстоящия сезон в „А“ областна футболна група към отбора се присъединиха Мартин Александров от школата на „Етър“, Георги Георгиев от „Лозен 1924“ (Сухиндол) и Рашко Йорданов от „Янтра“ (Полски Тръмбеш).

Лясковчани записаха победа с 3:1 в първата си контролна среща, в която гостуваха на завърналия се в групата тим на „Чумерна“ (Елена). Бисер Алексиев откри резултата в 30-ата минута, останал очи в очи с вратаря на домакините. Те отвърнаха в края на полувремето с попадение на Емил Цончев, завършил добра контраатака.

След почивката „Левски“ отбеляза още две попадения. Мирослав Гавазов бе точен от пряк свободен удар за 1:2, а за 1:3 се разписа Борислав Бъчваров, озовал се на върха на скоростна атака.