14441025_1102438083186487_1860175438944513771_n

сн. Фенклуб Етър

„Етър” понесе първата си загуба след 25 официални мача, след като отстъпи с минималното 1:0 пред втория тим на „Лудогорец” в Разград. Срещата даде началото на осмия кръг от Втора професионална лига, а единственото попадение в нея вкара Кристиян Григоров. 25-годишният централен бранител се разписа с глава след изпълнение на корнер в 14-ата минута и донесе трите точки на своите.

След почивката етърци натиснаха, но като удари отправиха Николай Цветков и Петър Димитров, а влезлият като резерва Иван Петков направи два пропуска. За домакините удар на Шоколаров бе спасен от Акалски.

Въпреки загубата “виолетовите” остават лидери в класирането. Тимът е на върха със 17 точки, една пред втория ЦСКА-София 2, който обаче в неделя играе срещу „Септември”.

„Етър“: Акалски, Николов, Минков, С. Иванов, Скерлев, Неделчев (46 Петков), Ивайлов (25 Ташев, 65 Тодоров), Ст. Генчев, Кямил, Цветков, П. Димитров.