458666911_1053870400076186_2514182279429887346_n

Гостуване на “Дунав” предстои на “виолетовите” в десетия крът на Втора лига. Мачът е в събота от 19:00 ч. на Градския стадион в Русе. Кристиян Тодоров е главен съдия с асистенти Георги Тодоров и Радостин Бодуров. Четвърти съдия е Тодор Киров, а съдийски наблюдател – Тихомир Костовски.

Етърци ще опитат да спрат серията, в която влязоха – в последните си четири мача те имат три загуби и едно реми. “Дунав” пък е девети, само на точка пред “болярите”.

Трима футболисти пропускат мача заради травмите, които получиха в последния мач – Кольо Станев, Атанас Атанасов и Росен Върбишки. Очаква се в групата да попадне новото попълнение – крилото Георги Бабалиев, възстановен е и Принс, който вече записа 45 минути в последния кръг.

Мача “Дунав” – “Етър” можете да следите на живо с най-интересното по минути единствено на “Велико Търтово спорт”!