DSCN2274

Младите футболисти от третия отбор на „Етър“ допуснаха минимална загуба с 1:2 от „Изгрев-93“ (Царевец), дошла след обрат в резултата. Мачът на терена „Трифон Иванов“ бе от седмия кръг на „А“ областна група.

„Виолетовите“, сред които бяха и няколко футболисти от набор 2009, поведоха в резултата преди почивката. Радослав Великов се разписа с глава след центриране отляво на Николай Петров за 1:0. В началото на втората част обаче царевчани изравниха с гол на Петър Кочев.

Равностойният мач отиваше към реми, когато в 80-ата минута се стигна до дузпа. Цветомир Блажев бе изпуснат от защитата и излезе сам срещу вратаря, който го събори. От бялата точка Калоян Димитров със силен удар донесе победата на гостите – 1:2.