IMG_2709_cr

Дублиращият тим на „Етър“ отстъпи с 3:4 на „Павликени“ в контрола, като победният гол на гостите падна в последната минута на мача.

Павликенчани започнаха по-напористо и поведоха с 0:3. Те нанизаха две попадения чрез Йордан Йорданов и Мартин Ширтев още до почивката, докато етърци можеха да се разпишат от дузпа, но ударът на Александър Гугучков бе спасен от вратаря. В 55-ата минута Ширтев вкара и трети гол.

Младите „боляри“ натиснаха здраво и на свой ред нанизаха три гола. Росен Върбишки намали на 1:3, а само след две минути Траян Димитров с попадение върна интригата. Последва нова дузпа за етърци в 70-ата минута, която Траян Димитров превърна в 3:3. В самия край на мача обаче Мартин Ширтев донесе победата за „Павликени“ – 3:4.