IMG_0773

Дублиращият отбор на “Етър” отстъпи с 3:1 гостуването си на лидера в Трета лига “Спартак” (Плевен). Първо в 7-ата минута след центриране отдясно Преслав Антонов вкара гол със задна ножица. 180 секунди по-късно отново той отблизо удвои. После пропусна да направи хеттрик, а в 20-ата минута се почувства зле и беше сменен от Христо Спасов. Всичко приключи в 52-ата минута, когато Спасов реализира отблизо за 3:0. После той получи топката пред празната врата и вместо да вкара, започна да лъже съперник, след това стреля, но бранител изби от голлинията. Нов пропуск направи и Кристиян Иванов.

Етърци пък уцелиха гредата директно от корнер, имаха и още голови възможности. В последните минути Кристиян Димитров реализира почетното попадение след прецизно изпълнение на фаул.

“Етър-2”: Пресиян Петков, Димитър Колимечков, Иво Ганев, Север Алиев, Денислав Георгиев, Ивалин Петков, Ивелин Иванов, Кристиян Димитров, Мартин Ангелов, Калоян Ненчев, Светломир Събев.