455403862_1036117438518149_319270573936252227_n
Оспорвана и интересна контрорла изиграха вторият отбор на „Етър“ и „Янтра“ (П. Тръмбеш). Срещата на изкуствения терен „Трифон Иванов“ предложи много голови възможности и обрат от 2:0 до 2:3 за гостите. Преди почивката за младите етърци на терена действаха и футболистите, които тренират и играят за първия състав.

Домакините поведоха с 2:0 с попадения, плод на бързи атаки, на Павел Иванов и Йоан Маринов, като създадоха още доста възможности. Гостите отговориха с пропуски на Тони Маречков и Александър Божуранов. В края на полувремето Тони Маречков намали на 1:2 след бързо изпълнен пряк свободен удар, а Любомир Генчев директно от корнер изравни 2:2. Обратът можеше да стане пълен, но Николай Иванов пропусна.

След почивката тръмбешчани отбелязаха трети гол, като точен бе Християн Кожухаров. Двамата треньори – Стефан Николов на „Етър-2“ и Петър Кръстев на „Янтра“, направиха и доста промени в съставите, така че да дадат възможност на всичките си футболисти да играят.