Хандбалистките продължават победния си ход в първенството, като буквално прегазиха столичния ЦСКА като гости с респектиращото 34:12. Мачът се игра в много студена зала, сподели треньорката Йонка Генчева. Тя заложи на традиционната седмицаДеси Николова на вратата и пред нея Богданова, Семерджиева, Стефанова, Стоилова, Дончева и Коцева.

Нашите поведоха от самото начало и увеличаваха аванса си, като до почивката преднината им достигна до десет гола – 16:6. От първия състав найрезултатна бе Ина Стоилова с 5 гола. Постепенно в игра влязоха младите, като показаха желание за игра и много старание. В мрежата на ЦСКА полетяха гол след гол, като само през втората част авансът бе увеличен с нови 12 гола и така се стигна до крайното 34:12.

Найрезултатна за етърки в мача бе младата Зорница Стефанова, завършила с 8 гола, следвана от Станислава Димитрова с 6.

Сега на етърки предстои почивка заради квалификациите на националния тим за девойки, а следващата среща е дербитона 2 априлЕтърприема у домаБъки” (Габрово).

„Етър-64”: Д. Николова, Богданова 2, Семерджиева 3, З. Стефанова 3, Стоилова 5, Дончева 2, Коцева 1 (Александрова, Зорн. Стефанова 8, Ст. Димитрова 6, Цветанова 3, Д. Иванова 1).