“Трявна” – “Етър” 1:4

“Етър” играе в състав: В. Димитров, Ангелов, Ванков, Бисеров, М. Николов, Чирпанов, М. Иванов, Блажев, Колев, Николаев, Байдаков.

Резерви: Ив. Петков, Трифонов, Борисов, Пенев, Додуров, Савов, Тодоров.

Начало на мача.

3 минута – Блажев намира Николаев, който изпревари защитник и центрира успоредно на голлинията към Байдаков, който обаче едва успя да докосне топката и не можа да я засече в мрежата.

6 минута – Мартин Николов центрира отляво и Георги Колев стреля с глава, но топката минава над гредата.

10 минута – тотално превъзходство на “Етър”, домакините почти не могат да минат центъра и се играе само в тяхната половина.

14 минута – ГОООЛ! Димитър Байдаков е изведен от дълбочина сам срещу вратаря и с удар покрай плонжа му открива резултата – 0:1!

20 минута – етърци продължават да водят, след гола няма опасни положения пред вратата на “Трявна”.

25 минута – ГОООЛ! Тодор Чирпанов намира отляво Колев, който шутира, след рикушет топката отива надясно у Николай Николаев, който я праща в мрежата за 0:2!

30 минута – “Трявна” намалява резултата. След разбъркване топката попада у капитана Дамянов, който с удар от дъгата пред пеналта вкарва за 1:2.

33 минута – бърза контра на “Етър”, Мартин Николов центрира към Байдаков, който се успява да засече топката с глава.

41 минута – ГОООЛ! Николаев отляво извежда Димитър Байдаков, който бележи – 1:3.

Край на първата част.

Начало на второто полувреме.

51 минута – след корнер Борис Бисеров засича топката с глава, вратарят на “Трявна” я избива в напречната греда, тя пада на голлинията и е избита от защитата.

58 минута – домакините се разминават с втори гол, след разбъркване пред Венци Димитров.

60 минута – първа смяна. Ивайло Тодоров влиза на мястото на Бисеров.

75 минута – няма промяна в играта и резултата, без опасности в последните минути. Илко Трифонов влиза на мястото на Мариян Блажев.

80 минута – ГОООЛ! Трифонов центрира отляво към Байдаков, който с удар от 6-7 метра стига до своя хеттрик – 1:4.

85 минута – Пламен Пенев влиза на мястото на Георги Колев.

Край на мача. “Трявна” – “Етър” 1:4