YAntra-2-scaled
„Янтра“ (П. Тръмбеш) спечели с 2:0 гостуването на „Вихър“ в Славяново и с актив от 9 точки излезе на втора позиция в класирането след четвъртия кръг от първенството на Северозападната Трета лига. Дали ще остане него поне до края на предстоящата седмица зависи от последния мач от кръга между дублиращия отбор на „Етър“ и  „Локомотив” (Мездра).

Срещата на стадиона в Славяново бе оспорвана. Марио Балъков откри резултата с шут от границата на наказателното поле четвърт час след началото за 0:1. Домакините реагираха и особено след почивката натиснаха сериозно. В 60-ата минута Митко Русанов пропусна да вкара дузпа на Росен Петров. В 80-ата минута Християн Кожухаров се възползва от грешка на противник, комбинира с Любомир Генчев и с точен завършващ удар оформи окончатеното 0:2.