YantraPT

„Янтра“ (П. Тръмбеш) спечели гостуването на „Павликени“ с 3:2, като домакините играха без Тодор Чирпанов и Стефан Гинчев.

Любо Генчев откри резултата от дузпа, отсъдена за нарушение срещу Янислав Илиев. До почивката домакините направиха пълен обрат. Тихомир Маринов на два пъти бе изпуснат от пазачите си и вкара за 1:1 и 2:1. Павликенчани пропуснаха още една добра възможност, опасности имаше и пред тяхната врата.

След почивката гостите направиха смени и останаха по-свежия отбор на терена. Любо Генчев центрира от фаул и Красен Славчев с глава изравни. Съотборникът му Християн Кожухаров пък с далечен прехвърлящ удар бе точен за 2:3. Пропуски имаше и пред двете врати, а в края на срещата домакините удариха греда и пропуснаха да стигнат до равенството.