“Локо” (ГО) завърши сезона с 14 победи от 14 мача
Горнооряховският “Локомотив” победи с 2:1 в областно дерби “Янтра” (Полски Тръмбеш) в отложен мач от есенния полусезон на Северозападната Трета лига. Така “железничарите” завършват убедително есента с 14 победи от всичките си 14 мача. Отборът им не даде точка на нито един съперник и оглавява класирането с категоричните 42 точки, най-резултатно нападение, вкарало 52 гола, […]