Волейболен клуб „Царевец-19” стартира срещу „Чорни” в „А” група
За втора поредна година Волейболен клуб „Царевец-19” ще участва с мъжки отбор в първенството на България, съобщи президентът на клуба Диана Иванова. Великотърновци са в група „А”, където шест тима ще си оспорват първото място даващо право на промоция в по-горна група. „Само шест клуба от участвалите в „А/1” през 2009 г., ще играят през […]