“Локо” (ГО): “Няма да си даваме лиценза”
“Локомотив” (ГО) няма да си продава лиценза или да се обединява с някого, заявиха от горнооряховския клуб пред сайта regnews.net по повод на писанията, че може да се прелее в Локо (Сф), ако пък клубът на Николай Гигов даде лиценза си на ЦСКА. „Ако някой иска да ни помага, добре дошъл. Но да местим седалището […]