Треньорският щаб на “Локо” (ГО) готов с оставка, и Ивайло Йорданов иска да си тръгне с тях
Александър Димитров и целият треньорски щаб на „Локомотив” са напуснали отбора, съобщи Regnews.net. Още вчера, след като „Локо” не направи нищо смислено на собствения си терен срещу „Оборище” и се задоволи с безлично нулево равенство, феновете са поискали оставката на треньора. Имало е дори доста остри словесни сблъсъци между разгорещени привърженици и спортно-техническото ръководство. Александър […]