С пет момчета, родени през 1997 година в титулярния състав, “Алекс ОК” изпусна да си тръгне с трите точки от Сухиндол. Водените от Радия Дойчев футболисти играха много сърцато, не се притесняваха да влизат в единоборства, а на вратата си имаха сигурния Румен Русев.

В 10-ата минута гостите от Шемшево откриха резултата, след като на първа греда Георги Георгиев изпревари пазача си при центриране от корнер и отклони топката в мрежата за 0:1.

Сухиндолци успяха да върнат попаданието в 37-ата минута, но след маркирана засада и резултатът остана непроменен. През втората част опитите на домакините да изравнят постигнеха успех едва в последната минута, когато след центриране Радослав Отчев успя да вкара с глава за 1:1. Мачът между юношеските тимове приключи 0:6 в полза на “алексите”.