IMG_0402

I кръг 18.30 часа

24.07 /събота/

Янтра Гб – Хебър Пз

Спортист Своге – Марица Пд

Нефтохимик – Спартак Вн

Струмска слава – Септември Сф

Септември Сим – Марек 19.00

Созопол – Добруджа 20.00

25.07 /неделя/

Ботев Пд II – Литекс 20.00

26.07 /понеделник/

Етър – Левски Лом  18.30

Миньор Пк – Лудогорец ІІ

Монтана – ЦСКА 1948 II  Сф 20.00
II кръг 18.30 часа

30.07 /петък/

Хебър Пз – Миньор Пк 18.30

Добруджа – Ботев Пд II

Марица Пд – Монтана

Септември Сим – Янтра Гб 19.00

ЦСКА 1948 II  Сф – Нефтохимик 19.30

Лудогорец ІІ – Етър 20.00

31.07 /събота/

Спартак Вн – Струмска слава

Марек – Септември Сф

Левски Лом  – Созопол

Литекс – Спортист Своге 20.00
III кръг 18.00 часа

03.08 /вторник/

Миньор Пк – Септември Сим

Нефтохимик – Марица Пд 18.30

04.08 /сряда/

Спортист Своге – Добруджа

Янтра Гб – Марек

Струмска слава – ЦСКА 1948 II  Сф

Септември Сф – Спартак Вн

Етър – Хебър Пз 18.30

Ботев Пд II – Левски Лом  20.00

Монтана – Литекс 20.00

Созопол – Лудогорец ІІ 20.00
IV кръг 18.00 часа

08.08 /неделя/

Марек – Спартак Вн

Марица Пд – Струмска слава

Левски Лом  – Спортист Своге

Хебър Пз – Созопол

Янтра Гб – Миньор Пк

Септември Сим – Етър 19.00

ЦСКА 1948 II  Сф – Септември Сф 19.30

Литекс – Нефтохимик 20.00

09.08 /понеделник/

Добруджа – Монтана 18.00

Лудогорец ІІ – Ботев Пд II 20.00
V кръг 18.00 часа

13.08 /петък/

Миньор Пк – Марек 18.00

Спортист Своге – Лудогорец ІІ

Струмска слава – Литекс

Септември Сф – Марица Пд

Ботев Пд II – Хебър Пз 20.00

14.08 /събота/

Спартак Вн – ЦСКА 1948 II  Сф

Нефтохимик – Добруджа 19.30

Етър – Янтра Гб 20.00

Монтана – Левски Лом  20.00

Созопол – Септември Сим 20.00
VI кръг 18.00 часа

17.08 /вторник/

Литекс – Септември Сф 18.30

18.08 /сряда/

Марек – ЦСКА 1948 II  Сф

Марица Пд – Спартак Вн

Добруджа – Струмска слава

Левски Лом  – Нефтохимик

Хебър Пз – Спортист Своге

Янтра Гб – Созопол

Миньор Пк – Етър 18.00

Септември Сим – Ботев Пд II 19.00

Лудогорец ІІ – Монтана 20.00

 

VII кръг

Етър ВТ (Велико Търново) – Марек 1915 (Дупница) –
Созопол (Созопол) – Миньор (Перник) –
Ботев II (Пловдив) – Янтра 2019 (Габрово) –
Спортист 2009 (Своге) – Септември (Симитли) –
Монтана 1921 (Монтана) – Хебър 1918 (Пазарджик) –
Нефтохимик 1962 (Бургас) – Лудогорец 1945 II (Разград) –
Струмска слава 1927 (Радомир) – Левски 2020 (Лом) –
Септември (София) – Добруджа 1919 (Добрич) –
Спартак 1918 (Варна) – Литекс (Ловеч) –
ФК ЦСКА 1948 II (София) – Марица 1921 (Пловдив) –

VIII кръг

Марек 1915 (Дупница) – Марица 1921 (Пловдив) –
Литекс (Ловеч) – ФК ЦСКА 1948 II (София) –
Добруджа 1919 (Добрич) – Спартак 1918 (Варна) –
Левски 2020 (Лом) – Септември (София) –
Лудогорец 1945 II (Разград) – Струмска слава 1927 (Рад) –
Хебър 1918 (Пазарджик) – Нефтохимик 1962 (Бургас) –
Септември (Симитли) – Монтана 1921 (Монтана) –
Янтра 2019 (Габрово) – Спортист 2009 (Своге) –
Миньор (Перник) – Ботев II (Пловдив) –
Етър ВТ (Велико Търново) – Созопол (Созопол) –

IX кръг

Созопол (Созопол) – Марек 1915 (Дупница) –
Ботев II (Пловдив) – Етър ВТ (Велико Търново) –
Спортист 2009 (Своге) – Миньор (Перник) –
Монтана 1921 (Монтана) – Янтра 2019 (Габрово) –
Нефтохимик 1962 (Бургас) – Септември (Симитли) –
Струмска слава 1927 (Радомир) – Хебър 1918 (Пазарджик) –
Септември (София) – Лудогорец 1945 II (Разград) –
Спартак 1918 (Варна) – Левски 2020 (Лом) –
ФК ЦСКА 1948 II (София) – Добруджа 1919 (Добрич) –
Марица 1921 (Пловдив) – Литекс (Ловеч) –

X кръг

Марек 1915 (Дупница) – Литекс (Ловеч) –
Добруджа 1919 (Добрич) – Марица 1921 (Пловдив) –
Левски 2020 (Лом) – ФК ЦСКА 1948 II (София) –
Лудогорец 1945 II (Разград) – Спартак 1918 (Варна) –
Хебър 1918 (Пазарджик) – Септември (София) –
Септември (Симитли) – Струмска слава 1927 (Радомир) –
Янтра 2019 (Габрово) – Нефтохимик 1962 (Бургас) –
Миньор (Перник) – Монтана 1921 (Монтана) –
Етър ВТ (Велико Търново) – Спортист 2009 (Своге) –
Созопол (Созопол) – Ботев II (Пловдив) –

XI кръг

Ботев II (Пловдив) – Марек 1915 (Дупница) –
Спортист 2009 (Своге) – Созопол (Созопол) –
Монтана 1921 (Монтана) – Етър ВТ (Велико Търново) –
Нефтохимик 1962 (Бургас) – Миньор (Перник) –
Струмска слава 1927 (Радомир) – Янтра 2019 (Габрово) –
Септември (София) – Септември (Симитли) –
Спартак 1918 (Варна) – Хебър 1918 (Пазарджик) –
ФК ЦСКА 1948 II (София) – Лудогорец 1945 II (Разград) –
Марица 1921 (Пловдив) – Левски 2020 (Лом) –
Литекс (Ловеч) – Добруджа 1919 (Добрич) –

XII кръг

Марек 1915 (Дупница) – Добруджа 1919 (Добрич) –
Левски 2020 (Лом) – Литекс (Ловеч) –
Лудогорец 1945 II (Разград) – Марица 1921 (Пловдив) –
Хебър 1918 (Пазарджик) – ФК ЦСКА 1948 II (София) –
Септември (Симитли) – Спартак 1918 (Варна) –
Янтра 2019 (Габрово) – Септември (София) –
Миньор (Перник) – Струмска слава 1927 (Радомир) –
Етър ВТ (Велико Търново) – Нефтохимик 1962 (Бургас) –
Созопол (Созопол) – Монтана 1921 (Монтана) –
Ботев II (Пловдив) – Спортист 2009 (Своге) –

XIII кръг

Спортист 2009 (Своге) – Марек 1915 (Дупница) –
Монтана 1921 (Монтана) – Ботев II (Пловдив) –
Нефтохимик 1962 (Бургас) – Созопол (Созопол) –
Струмска слава 1927 (Рад) – Етър ВТ (Велико Търново) –
Септември (София) – Миньор (Перник) –
Спартак 1918 (Варна) – Янтра 2019 (Габрово) –
ФК ЦСКА 1948 II (София) – Септември (Симитли) –
Марица 1921 (Пловдив) – Хебър 1918 (Пазарджик) –
Литекс (Ловеч) – Лудогорец 1945 II (Разград) –
Добруджа 1919 (Добрич) – Левски 2020 (Лом) –

XIV кръг

Марек 1915 (Дупница) – Левски 2020 (Лом) –
Лудогорец 1945 II (Разград) – Добруджа 1919 (Добрич) –
Хебър 1918 (Пазарджик) – Литекс (Ловеч) –
Септември (Симитли) – Марица 1921 (Пловдив) –
Янтра 2019 (Габрово) – ФК ЦСКА 1948 II (София) –
Миньор (Перник) – Спартак 1918 (Варна) –
Етър ВТ (Велико Търново) – Септември (София) –
Созопол (Созопол) – Струмска слава 1927 (Радомир) –
Ботев II (Пловдив) – Нефтохимик 1962 (Бургас) –
Спортист 2009 (Своге) – Монтана 1921 (Монтана) –

XV кръг

Монтана 1921 (Монтана) – Марек 1915 (Дупница) –
Нефтохимик 1962 (Бургас) – Спортист 2009 (Своге) –
Струмска слава 1927 (Радомир) – Ботев II (Пловдив) –
Септември (София) – Созопол (Созопол) –
Спартак 1918 (Варна) – Етър ВТ (Велико Търново) –
ФК ЦСКА 1948 II (София) – Миньор (Перник) –
Марица 1921 (Пловдив) – Янтра 2019 (Габрово) –
Литекс (Ловеч) – Септември (Симитли) –
Добруджа 1919 (Добрич) – Хебър 1918 (Пазарджик) –
Левски 2020 (Лом) – Лудогорец 1945 II (Разград) –

XVI кръг

Марек 1915 (Дупница) – Лудогорец 1945 II (Разград) –
Хебър 1918 (Пазарджик) – Левски 2020 (Лом) –
Септември (Симитли) – Добруджа 1919 (Добрич) –
Янтра 2019 (Габрово) – Литекс (Ловеч) –
Миньор (Перник) – Марица 1921 (Пловдив) –
Етър ВТ (Велико Търново) – ФК ЦСКА 1948 II (София) –
Созопол (Созопол) – Спартак 1918 (Варна) –
Ботев II (Пловдив) – Септември (София) –
Спортист 2009 (Своге) – Струмска слава 1927 (Радомир) –
Монтана 1921 (Монтана) – Нефтохимик 1962 (Бургас) –

XVII кръг

Нефтохимик 1962 (Бургас) – Марек 1915 (Дупница) –
Струмска слава 1927 (Радомир) – Монтана 1921 (Монтана) –
Септември (София) – Спортист 2009 (Своге) –
Спартак 1918 (Варна) – Ботев II (Пловдив) –
ФК ЦСКА 1948 II (София) – Созопол (Созопол) –
Марица 1921 (Пловдив) – Етър ВТ (Велико Търново) –
Литекс (Ловеч) – Миньор (Перник) –
Добруджа 1919 (Добрич) – Янтра 2019 (Габрово) –
Левски 2020 (Лом) – Септември (Симитли) –
Лудогорец 1945 II (Разград) – Хебър 1918 (Пазарджик) –

XVIII кръг

Марек 1915 (Дупница) – Хебър 1918 (Пазарджик) –
Септември (Симитли) – Лудогорец 1945 II (Разград) –
Янтра 2019 (Габрово) – Левски 2020 (Лом) –
Миньор (Перник) – Добруджа 1919 (Добрич) –
Етър ВТ (Велико Търново) – Литекс (Ловеч) –
Созопол (Созопол) – Марица 1921 (Пловдив) –
Ботев II (Пловдив) – ФК ЦСКА 1948 II (София) –
Спортист 2009 (Своге) – Спартак 1918 (Варна) –
Монтана 1921 (Монтана) – Септември (София) –
Нефтохимик 1962 (Бургас) – Струмска слава 1927 (Рад) –

XIX кръг

Струмска слава 1927 (Радомир) – Марек 1915 (Дупница) –
Септември (София) – Нефтохимик 1962 (Бургас) –
Спартак 1918 (Варна) – Монтана 1921 (Монтана) –
ФК ЦСКА 1948 II (София) – Спортист 2009 (Своге) –
Марица 1921 (Пловдив) – Ботев II (Пловдив) –
Литекс (Ловеч) – Созопол (Созопол) –
Добруджа 1919 (Добрич) – Етър ВТ (Велико Търново) –
Левски 2020 (Лом) – Миньор (Перник) –
Лудогорец 1945 II (Разград) – Янтра 2019 (Габрово) –
Хебър 1918 (Пазарджик) – Септември (Симитли) –
източник: bulgarian-football.com

КОМЕНТАРИ