357100647_766716505458245_2527645459049401512_n

I кръг

14 юли 2023 г., петък, 18:45 ч:
Пирин (Благоевград) – Берое (Стара Загора)
14 юли 2023 г., петък, 21:00 ч:
Крумовград (Крумовград) – Лудогорец 1945 (Разград)
15 юли 2023 г., събота, 18:45 ч:
Левски (София) – ФК ЦСКА 1948 (София)
15 юли 2023 г., събота, 21:00 ч:
Арда 1924 (Кърджали) – Черно море (Варна)
Локомотив 1926 (Пловдив) – Ботев (Пловдив)
16 юли 2023 г., неделя, 21:00 ч:
Хебър 1918 (Пазарджик) – ЦСКА (София)
17 юли 2023 г., понеделник, 18:30 ч:
Локомотив София 1929 (София) – Ботев (Враца)
17 юли 2023 г., понеделник, 20:45 ч:
Етър ВТ (Велико Търново) – Славия

II кръг

21 юли 2023 г., петък, 19:00 ч:
ФК ЦСКА 1948 (София) – Пирин (Благоевград)
21 юли 2023 г., петък, 21:15 ч:
ЦСКА (София) – Крумовград (Крумовград)
22 юли 2023 г., събота, 19:15 ч:
Ботев (Пловдив) – Левски (София)
22 юли 2023 г., събота, 21:30 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) – Етър
23 юли 2023 г., неделя, 19:00 ч:
Черно море (Варна) – Хебър
23 юли 2023 г., неделя, 21:15 ч:
Локомотив София 1929 (София) – Локомотив 1926 (Пловдив)
24 юли 2023 г., понеделник, 19:00 ч:
Ботев (Враца) – Славия 1913 (София)
24 юли 2023 г., понеделник, 21:15 ч:
Берое (Стара Загора) – Арда 1924 (Кърджали)

III кръг

28 юли 2023 г., петък, 21:15 ч:
Крумовград (Крумовград) – Черно море (Варна)
29 юли 2023 г., събота:
Етър ВТ (Велико Търново) – ЦСКА (София) отложен *
* – отложен по молба на ЦСКА заради участието на клуба в Лига на
конференциите.
Славия 1913 (София) – Лудогорец 1945 (Разград) отложен *
* – отложен по молба на Лудогорец 1945 заради участието на клуба в
Шампионска лига.
29 юли 2023 г., събота, 19:00 ч:
Хебър 1918 (Пазарджик) – Берое (Стара Загора)
29 юли 2023 г., събота, 21:15 ч:
Пирин (Благоевград) – Ботев (Пловдив)
30 юли 2023 г., неделя, 19:00 ч:
Арда 1924 (Кърджали) – ФК ЦСКА 1948 (София)
30 юли 2023 г., неделя, 21:15 ч:
Левски (София) – Локомотив София 1929 (София)
31 юли 2023 г., понеделник, 21:15 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) – Ботев (Враца)

IV кръг

4 август 2023 г., петък, 19:00 ч:
Черно море (Варна) – Етър ВТ (Велико Търново)
4 август 2023 г., петък, 21:15 ч:
Ботев (Пловдив) – Арда 1924 (Кърджали)
5 август 2023 г., събота, 19:00 ч:
Локомотив София 1929 (София) – Пирин (Благоевград)
5 август 2023 г., събота, 21:15 ч:
Ботев (Враца) – Лудогорец 1945 (Разград)
6 август 2023 г., неделя, 18:45 ч:
ЦСКА (София) – Славия 1913 (София)
6 август 2023 г., неделя, 21:15 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) – Левски (София)
7 август 2023 г., понеделник, 19:00 ч:
ФК ЦСКА 1948 (София) – Хебър 1918 (Пазарджик)
7 август 2023 г., понеделник, 21:15 ч:
Берое (Стара Загора) – Крумовград (Крумовград)

V кръг

12 август 2023 г., събота:
Левски (София) – Ботев (Враца) –
Пирин (Благоевград) – Локомотив 1926 (Пловдив) –
Арда 1924 (Кърджали) – Локомотив София 1929 (София) –
Хебър 1918 (Пазарджик) – Ботев (Пловдив) –
Крумовград (Крумовград) – ФК ЦСКА 1948 (София) –
Етър ВТ (Велико Търново) – Берое (Стара Загора) –
Славия 1913 (София) – Черно море (Варна) –
Лудогорец 1945 (Разград) – ЦСКА (София) –

VI кръг

19 август 2023 г., събота:
Ботев (Враца) – ЦСКА (София) –
Черно море (Варна) – Лудогорец 1945 (Разград) –
Берое (Стара Загора) – Славия 1913 (София) –
ФК ЦСКА 1948 (София) – Етър ВТ (Велико Търново) –
Ботев (Пловдив) – Крумовград (Крумовград) –
Локомотив София 1929 (София) – Хебър 1918 (Пазарджик) –
Локомотив 1926 (Пловдив) – Арда 1924 (Кърджали) –
Левски (София) – Пирин (Благоевград) –

VII кръг

26 август 2023 г., събота:
Пирин (Благоевград) – Ботев (Враца) –
Арда 1924 (Кърджали) – Левски (София) –
Хебър 1918 (Пазарджик) – Локомотив 1926 (Пловдив) –
Крумовград (Крумовград) – Локомотив София 1929 (София) –
Етър ВТ (Велико Търново) – Ботев (Пловдив) –
Славия 1913 (София) – ФК ЦСКА 1948 (София) –
Лудогорец 1945 (Разград) – Берое (Стара Загора) –
ЦСКА (София) – Черно море (Варна) –

VIII кръг

2 септември 2023 г., събота:
Ботев (Враца) – Черно море (Варна) –
Берое (Стара Загора) – ЦСКА (София) –
ФК ЦСКА 1948 (София) – Лудогорец 1945 (Разград) –
Ботев (Пловдив) – Славия 1913 (София) –
Локомотив София 1929 (София) – Етър ВТ (Велико Търново) –
Локомотив 1926 (Пловдив) – Крумовград (Крумовград) –
Левски (София) – Хебър 1918 (Пазарджик) –
Пирин (Благоевград) – Арда 1924 (Кърджали) –

IX кръг

16 септември 2023 г., събота:
Арда 1924 (Кърджали) – Ботев (Враца) –
Хебър 1918 (Пазарджик) – Пирин (Благоевград) –
Крумовград (Крумовград) – Левски (София) –
Етър ВТ (Велико Търново) – Локомотив 1926 (Пловдив) –
Славия 1913 (София) – Локомотив София 1929 (София) –
Лудогорец 1945 (Разград) – Ботев (Пловдив) –
ЦСКА (София) – ФК ЦСКА 1948 (София) –
Черно море (Варна) – Берое (Стара Загора) –

X кръг

23 септември 2023 г., събота:
Ботев (Враца) – Берое (Стара Загора) –
ФК ЦСКА 1948 (София) – Черно море (Варна) –
Ботев (Пловдив) – ЦСКА (София) –
Локомотив София 1929 (София) – Лудогорец 1945 (Разград) –
Локомотив 1926 (Пловдив) – Славия 1913 (София) –
Левски (София) – Етър ВТ (Велико Търново) –
Пирин (Благоевград) – Крумовград (Крумовград) –
Арда 1924 (Кърджали) – Хебър 1918 (Пазарджик) –

XI кръг

27 септември 2023 г., сряда:
Хебър 1918 (Пазарджик) – Ботев (Враца) –
Крумовград (Крумовград) – Арда 1924 (Кърджали) –
Етър ВТ (Велико Търново) – Пирин (Благоевград) –
Славия 1913 (София) – Левски (София) –
Лудогорец 1945 (Разград) – Локомотив 1926 (Пловдив) –
ЦСКА (София) – Локомотив София 1929 (София) –
Черно море (Варна) – Ботев (Пловдив) –
Берое (Стара Загора) – ФК ЦСКА 1948 (София) –

XII кръг

30 септември 2023 г., събота:
Ботев (Враца) – ФК ЦСКА 1948 (София) –
Ботев (Пловдив) – Берое (Стара Загора) –
Локомотив София 1929 (София) – Черно море (Варна) –
Локомотив 1926 (Пловдив) – ЦСКА (София) –
Левски (София) – Лудогорец 1945 (Разград) –
Пирин (Благоевград) – Славия 1913 (София) –
Арда 1924 (Кърджали) – Етър ВТ (Велико Търново) –
Хебър 1918 (Пазарджик) – Крумовград (Крумовград) –

XIII кръг

7 октомври 2023 г., събота:
Крумовград (Крумовград) – Ботев (Враца) –
Етър ВТ (Велико Търново) – Хебър 1918 (Пазарджик) –
Славия 1913 (София) – Арда 1924 (Кърджали) –
Лудогорец 1945 (Разград) – Пирин (Благоевград) –
ЦСКА (София) – Левски (София) –
Черно море (Варна) – Локомотив 1926 (Пловдив) –
Берое (Стара Загора) – Локомотив София 1929 (София) –
ФК ЦСКА 1948 (София) – Ботев (Пловдив) –

XIV кръг

21 октомври 2023 г., събота:
Ботев (Враца) – Ботев (Пловдив) –
Локомотив София 1929 (София) – ФК ЦСКА 1948 (София) –
Локомотив 1926 (Пловдив) – Берое (Стара Загора) –
Левски (София) – Черно море (Варна) –
Пирин (Благоевград) – ЦСКА (София) –
Арда 1924 (Кърджали) – Лудогорец 1945 (Разград) –
Хебър 1918 (Пазарджик) – Славия 1913 (София) –
Крумовград (Крумовград) – Етър ВТ (Велико Търново) –

XV кръг

28 октомври 2023 г., събота:
Етър ВТ (Велико Търново) – Ботев (Враца) –
Славия 1913 (София) – Крумовград (Крумовград) –
Лудогорец 1945 (Разград) – Хебър 1918 (Пазарджик) –
ЦСКА (София) – Арда 1924 (Кърджали) –
Черно море (Варна) – Пирин (Благоевград) –
Берое (Стара Загора) – Левски (София) –
ФК ЦСКА 1948 (София) – Локомотив 1926 (Пловдив) –
Ботев (Пловдив) – Локомотив София 1929 (София) –

XVI кръг

4 ноември 2023 г., събота:
Ботев (Враца) – Локомотив София 1929 (София) –
Ботев (Пловдив) – Локомотив 1926 (Пловдив) –
ФК ЦСКА 1948 (София) – Левски (София) –
Берое (Стара Загора) – Пирин (Благоевград) –
Черно море (Варна) – Арда 1924 (Кърджали) –
ЦСКА (София) – Хебър 1918 (Пазарджик) –
Лудогорец 1945 (Разград) – Крумовград (Крумовград) –
Славия 1913 (София) – Етър ВТ (Велико Търново) –

XVII кръг

11 ноември 2023 г., събота:
Славия 1913 (София) – Ботев (Враца) –
Етър ВТ (Велико Търново) – Лудогорец 1945 (Разград) –
Крумовград (Крумовград) – ЦСКА (София) –
Хебър 1918 (Пазарджик) – Черно море (Варна) –
Арда 1924 (Кърджали) – Берое (Стара Загора) –
Пирин (Благоевград) – ФК ЦСКА 1948 (София) –
Левски (София) – Ботев (Пловдив) –
Локомотив 1926 (Пловдив) – Локомотив София 1929 (София) –

XVIII кръг

25 ноември 2023 г., събота:
Ботев (Враца) – Локомотив 1926 (Пловдив) –
Локомотив София 1929 (София) – Левски (София) –
Ботев (Пловдив) – Пирин (Благоевград) –
ФК ЦСКА 1948 (София) – Арда 1924 (Кърджали) –
Берое (Стара Загора) – Хебър 1918 (Пазарджик) –
Черно море (Варна) – Крумовград (Крумовград) –
ЦСКА (София) – Етър ВТ (Велико Търново) –
Лудогорец 1945 (Разград) – Славия 1913 (София) –

XIX кръг

2 декември 2023 г., събота:
Лудогорец 1945 (Разград) – Ботев (Враца) –
Славия 1913 (София) – ЦСКА (София) –
Етър ВТ (Велико Търново) – Черно море (Варна) –
Крумовград (Крумовград) – Берое (Стара Загора) –
Хебър 1918 (Пазарджик) – ФК ЦСКА 1948 (София) –
Арда 1924 (Кърджали) – Ботев (Пловдив) –
Пирин (Благоевград) – Локомотив София 1929 (София) –
Левски (София) – Локомотив 1926 (Пловдив) –

XX кръг

9 декември 2023 г., събота:
Ботев (Враца) – Левски (София) –
Локомотив 1926 (Пловдив) – Пирин (Благоевград) –
Локомотив София 1929 (София) – Арда 1924 (Кърджали) –
Ботев (Пловдив) – Хебър 1918 (Пазарджик) –
ФК ЦСКА 1948 (София) – Крумовград (Крумовград) –
Берое (Стара Загора) – Етър ВТ (Велико Търново) –
Черно море (Варна) – Славия 1913 (София) –
ЦСКА (София) – Лудогорец 1945 (Разград) –

XXІ кръг
16.02 /петък/
Хебър 1918 Пз–  Локомотив Сф      17.30 Диема спорт

17.02 /събота/
Крумовград–Ботев Пд 12.15 Диема спорт

Славия– Берое 14.45     Диема спорт

Пирин Бл – Левски 17.15        Диема спорт

18.02 /неделя/
Етър ВТ–ЦСКА 1948    12.45 Диема спорт

Арда Кж–Локомотив Пд 15.15 Диема спорт

ЦСКА–Ботев Вр  17.45 Диема спорт

19.02/понеделник/
Лудогорец  – Черно море 16.00       Диема спорт

XXІІ кръг
23.02 /петък/
Ботев Вр   –  Пирин Бл   15.00 Диема спорт

Ботев Пд  –  Етър ВТ      17.30 Диема спорт

24.02 /събота/
Локомотив Пд   –  Хебър 1918 Пз     12.45 Диема спорт

Черно море    –  ЦСКА         15.15 Диема спорт

Левски  –  Арда Кж     17.45 Диема спорт

25.02 /неделя/
Локомотив Сф–Крумовград  14.30 Диема спорт

ЦСКА 1948 – Славия    16.45 Диема спорт

26.02 /понеделник/
Берое          – Лудогорец 17.30         Диема спорт

XXІІІ кръг
01.03 /петък/
Черно море          –        Ботев Вр     17.30 Диема спорт

02.03 /събота/
Етър ВТ      –        Локомотив Сф     12.45 Диема спорт

Крумовград          –        Локомотив Пд     15.15 Диема спорт

Славия        –        Ботев Пд    17.45 Диема спорт

03.03 /неделя/
ЦСКА         –        Берое          15.15 Диема спорт

Лудогорец  –        ЦСКА 1948 17.45 Диема спорт

04.03/понеделник/
Арда Кж     –        Пирин Бл   15.00 Диема спорт

Хебър 1918 Пз     –        Левски        17.30 Диема спорт

 

XXIV кръг

9 март 2024 г., събота:
Ботев (Враца) – Арда 1924 (Кърджали) –
Пирин (Благоевград) – Хебър 1918 (Пазарджик) –
Левски (София) – Крумовград (Крумовград) –
Локомотив 1926 (Пловдив) – Етър ВТ (Велико Търново) –
Локомотив София 1929 (София) – Славия 1913 (София) –
Ботев (Пловдив) – Лудогорец 1945 (Разград) –
ФК ЦСКА 1948 (София) – ЦСКА (София) –
Берое (Стара Загора) – Черно море (Варна) –

XXV кръг

16 март 2024 г., събота:
Берое (Стара Загора) – Ботев (Враца) –
Черно море (Варна) – ФК ЦСКА 1948 (София) –
ЦСКА (София) – Ботев (Пловдив) –
Лудогорец 1945 (Разград) – Локомотив София 1929 (София) –
Славия 1913 (София) – Локомотив 1926 (Пловдив) –
Етър ВТ (Велико Търново) – Левски (София) –
Крумовград (Крумовград) – Пирин (Благоевград) –
Хебър 1918 (Пазарджик) – Арда 1924 (Кърджали) –

XXVI кръг

30 март 2024 г., събота:
Ботев (Враца) – Хебър 1918 (Пазарджик) –
Арда 1924 (Кърджали) – Крумовград (Крумовград) –
Пирин (Благоевград) – Етър ВТ (Велико Търново) –
Левски (София) – Славия 1913 (София) –
Локомотив 1926 (Пловдив) – Лудогорец 1945 (Разград) –
Локомотив София 1929 (София) – ЦСКА (София) –
Ботев (Пловдив) – Черно море (Варна) –
ФК ЦСКА 1948 (София) – Берое (Стара Загора) –

XXVII кръг

3 април 2024 г., сряда:
ФК ЦСКА 1948 (София) – Ботев (Враца) –
Берое (Стара Загора) – Ботев (Пловдив) –
Черно море (Варна) – Локомотив София 1929 (София) –
ЦСКА (София) – Локомотив 1926 (Пловдив) –
Лудогорец 1945 (Разград) – Левски (София) –
Славия 1913 (София) – Пирин (Благоевград) –
Етър ВТ (Велико Търново) – Арда 1924 (Кърджали) –
Крумовград (Крумовград) – Хебър 1918 (Пазарджик) –

XXVIII кръг

6 април 2024 г., събота:
Ботев (Враца) – Крумовград (Крумовград) –
Хебър 1918 (Пазарджик) – Етър ВТ (Велико Търново) –
Арда 1924 (Кърджали) – Славия 1913 (София) –
Пирин (Благоевград) – Лудогорец 1945 (Разград) –
Левски (София) – ЦСКА (София) –
Локомотив 1926 (Пловдив) – Черно море (Варна) –
Локомотив София 1929 (София) – Берое (Стара Загора) –
Ботев (Пловдив) – ФК ЦСКА 1948 (София) –

XXIX кръг

13 април 2024 г., събота:
Ботев (Пловдив) – Ботев (Враца) –
ФК ЦСКА 1948 (София) – Локомотив София 1929 (София) –
Берое (Стара Загора) – Локомотив 1926 (Пловдив) –
Черно море (Варна) – Левски (София) –
ЦСКА (София) – Пирин (Благоевград) –
Лудогорец 1945 (Разград) – Арда 1924 (Кърджали) –
Славия 1913 (София) – Хебър 1918 (Пазарджик) –
Етър ВТ (Велико Търново) – Крумовград (Крумовград) –

XXX кръг

20 април 2024 г., събота:
Ботев (Враца) – Етър ВТ (Велико Търново) –
Крумовград (Крумовград) – Славия 1913 (София) –
Хебър 1918 (Пазарджик) – Лудогорец 1945 (Разград) –
Арда 1924 (Кърджали) – ЦСКА (София) –
Пирин (Благоевград) – Черно море (Варна) –
Левски (София) – Берое (Стара Загора) –
Локомотив 1926 (Пловдив) – ФК ЦСКА 1948 (София) –
Локомотив София 1929 (София) – Ботев (Пловдив) –
източник: bulgarian-football.com

КОМЕНТАРИ