18.09.2012 г.

 

 Терен 1                                       1-ви кръг

 

 

 

18.00 ч. ДЕКЕН A1 – ХЛЕБОЗАВОД ВТ A6 14:1

 

 

 

19.00 ч. РИБОЛОВЕН ЦЕНТЪР A2 – ДОЛАПЧИЕВИ A5  2:3

 

 

 

20.00 ч. СЕДЕМ ЕКСТРА АУТО A3 – МЕТРО ВТ A4  2:4

 

 

 

Терен 2

 

 

 

18.00 ч. КАНТОНА B1 – ГЕГИ ТРЕЙД B6 3:4

 

 

 

19.00 ч. ЛОКО B2 – ОТБОРА НА ЕДИ B5 5:1

 

 

 

20.00 ч. ЛАЙТС B3 – ГЛОБУЛ B4 8:0

 

 

 

 

19.09.2012 г.

 

 

 

Терен 1

 

 

 

18.00 ч. ФЕНИКС C1 – ЧЕШМАТА C6  4:0

 

 

 

19.00 ч. ТРЕМОЛ C2 – СВЕТЦИТЕ C5   3:6

 

 

 

20.00 ч. РЕСТОРАНТ ЩАСТЛИВЕЦАC3 – ВЕТЕРАН ТУРИСТ C4  1:0

 

 

 

 

 Терен 2                                                2-ри кръг

 

 

18.00 ч. ХЛЕБОЗАВОД ВТ A6 – МЕТРО ВТ A4  0:3

 

 

 

19.00 ч. ДОЛАПЧИЕВИ A5 – СЕДЕМ ЕКСТРА АУТО A3 5:2

 

 

 

20.00ч. ДЕКЕН A1 – РИБОЛОВЕН ЦЕНТЪР A2  5:2

 

 

20.09.2012 г.

 

 

 

Терен 1

 

 

 

18.00 ч. ГЕГИ ТРЕЙД B6 – ГЛОБУЛ B4  6:2

 

 

 

19.00ч. ОТБОРА НА ЕДИ B5 – ЛАЙТС B3  5:1

 

 

 

20.00 ч. КАНТОНА B1 – ЛОКО B2 1:5

 

 

 

 

 

 

 

Терен 2

 

 

 

18.00 ч. ЧЕШМАТА C6 – ВЕТЕРАН ТУРИСТ C4 0:2

 

 

19.00 ч. СВЕТЦИТЕ C5 – РЕСТОРАНТ ЩАСТЛИВЕЦА C3  1:2

 

 

 

20.00 ч. ФЕНИКС C1 – ТРЕМОЛ C2 5:2

 

 

25.09.2012 г.

 

Терен 1                                               3-ти кръг

 

 

 

18.00 ч. РИБОЛОВЕН ЦЕНТЪР А2 – ХЛЕБОЗАВОД ВТ А6

 

 

 

19.00 ч. СЕДЕМ ЕКСТРА АУТО А3 – ДЕКЕН А1

 

 

 

 

 

20.00 ч. МЕТРО ВТ А4 – ДОЛАПЧИЕВИ А5

 

 

 

Терен 2

 

 

 

18.00 ч. ЛОКО B2 – ГЕГИ ТРЕЙД B6

 

 

 

19.00 ч. ЛАЙТС B3 – КАНТОНА B1

 

 

 

20.00 ч. ГЛОБУЛ B4 – ОТБОРА НА ЕДИ B5

 

 

26.09.2012 г.

 

 

 

Терен 1

 

 

 

18.00 ч. ТРЕМОЛ C2 – ЧЕШМАТА C6

 

 

 

19.00 ч. РЕСТОРАНТ ЩАСТЛИВЕЦА C3 – ФЕНИКС C1

 

 

 

20.00 ч. ВЕТЕРАН ТУРИСТ C4 – СВЕТЦИТЕ C5

 

 

 

Терен 2                                                    4-ти кръг

 

 

 

18.00 ч.  ХЛЕБОЗАВОД ВТ А6 – ДОЛАПЧИЕВИ А5

 

 

 

19.00 ч. ДЕКЕН А1 – МЕТРО ВТ А4

 

 

 

20.00 ч. РИБОЛОВЕН ЦЕНТЪР А2 – СЕДЕМ ЕКСТРА АУТО А3

 

 

27.09.2012 г.

 

 

 

Терен 1

 

 

 

18.00 Ч. ГЕГИ ТРЕЙД B6 – ОТБОРА НА ЕДИ B5

 

 

 

19.00 Ч. КАНТОНА B1 – ГЛОБУЛ B4

 

 

 

20.00 Ч. ЛОКО B2 – ЛАЙТС B3

 

 

 

Терен 2 

 

 18.00 Ч. ЧЕШМАТА C6 – СВЕТЦИТЕ C5

 

 

 

19.00 Ч. ФЕНИКС C1 – ВЕТЕРАН ТУРИСТ C4

 

 

 

20.00 Ч. ТРЕМОЛ C2 – РЕСТОРАНТ ЩАСТЛИВЕЦА C3

 

 

02.10.2012 г.

 

 

 

Терен 1                                                       5-ти кръг

 

 

 

18.00 Ч. СЕДЕМ ЕКСТРА АУТО A3 –  ХЛЕБОЗАВОД ВТ A6

 

 

 

19.00 Ч. МЕТРО ВТ A4 – РИБОЛОВЕН ЦЕНТЪР A2

 

 

 

20.00 Ч. ДОЛАПЧИЕВИ A5 – ДЕКЕН A1

 

 

 

Терен 2

 

 

 

 

 

 18.00 Ч. ЛАЙТС B3 – ГЕГИ ТРЕЙД B6

 

 

 

19.00 Ч. ГЛОБУЛ B4 – ЛОКО B2

 

 

 

20.00 Ч. ОТБОРА НА ЕДИ B5 – КАНТОНА B1

 

 

03.10.2012 г.

 

 

Терен 1

 

 

 

18.00 Ч. РЕСТОРАНТ ЩАСТЛИВЕЦА C3 – ЧЕШМАТА C6

 

 

 

19.00 Ч. ВЕТЕРАН ТУРИСТ C4 – ТРЕМОЛ C2

 

 

 

20.00 Ч. СВЕТЦИТЕ C5 – ФЕНИКС C1

КОМЕНТАРИ