1

Стартов състав на “Етър”: Християн Славков, Кристиян Кънчев, Крум Стоянов, Георги Александров, Емануил Личев, Валери Христов, Атанас Атанасов, Кольо Станев, Алехандро, Георги Ангелов, Мартин Тошев.

Резерви: Ангел Мартинов, Иван Дерменджиев, Мариян Иванов, Йоан Маринов, Росен Върбишки, Николай Янков, Христо Митев, Здравко Илиев, Марио Балъков, Евгений Илиев.

В 3-ата минута вратарят на домакините сгреши при изнасянето на топката, последва атака отляво на Мартин Тошев, който центрира и непокритият Кольо Станев отблизо засече топката – 0:1.

В 11-ата минута Мартин Тошев получи хубава топка отляво и стреля без забавяне, но вратарят Сапунджиев успя да извади в корнер.

В 16-ата минута Валери Христов проби отдясно по аутлинията и намери Станев, който продължи към Мартин Тошев в голова позиция, но вратарят успя да пресече паса.

22 минута – Кольо Станев непокрит нахлува към пеналта и е съборен на границата. От фаула Крум Стоянов праща топката на сантиметри над напречната греда.

23 минута – Станев центрира отдясно и топката пада на напречната греда.

24 минута – пак Кольо Станев центрира отдясно и Мартин Тошев с глава бележи първия си гол за “Етър” – 0:2.

Играе се изцяло пред вратата на домакините. Дебют за мъжкия отбор на “Етър” на халфа от школата Атанас Атанасов (№8).

Много силен мач на Кольо Станев!

38 минута – Валери Христов центрира отдясно и Крум Стоянов се разминава с топката пред голлинията.

40 минута – Мартин Тошев вкарва красив гол с десния крак от малък ъгъл – 0:3.

42 минута – Алехандро центрира и Тошев с глава стига до хеттрик за 0:4.

50 минута – домакините намаляват на 1:4 с гол на играещия си треньор – бившият етърец Иван Стоянов.

55 минута – Атанас Атанасов е изведен отдясно, но ударът му е блокиран. В ответната атака Иван Дерменджиев лови удар на Стоилов.

58 минута – Евгений Илиев излиза сам срещу вратаря и пуска на Йоан Маринов, който обаче от чиста позиция бие до гредата.

62 минута – Евгений Илиев стреля по земя, но вратарят Павел Колев спасява.

65 минута – Атанас Атанасов стреля от средна дистанция, вратарят лови.

72 минута – Николай Янков стреля от фаул, вратарят изпуска топката и Росен Върбишки отблизо покачва на 1:5.

81 минута – удар на Калоян Ненчев от упор е избит от Колев в корнер.

Емануил Личев също пропуска да вкара, Евгений Илиев също.