373064466_630418009074180_3718203412500675676_n

Само два отбора от Великотърновска област играха днес мачове в 4-ия кръг на Северозападната Трета лига. Горнооряховският “Локомотив” се наложи с 3:0 при гостуването си на “Партизан” (Червен бряг) и временно оглави класирането. В 47-ата минута Тодор Бакърджиев откри резултата след триходова комбинация Байдаков-Колев-Бакърджиев. Другите два гола паднаха в край на мача.  Янислав Цачев в 81-ата минута отбеляза след бърза контраака и центриране на Красен Трифонов за 0:2, а в 88-ата минута комбинация между Бакърджиев и Красен Трифонов завърши с гол на опитния футболист за крайното 0:3.

ОФК “Павликени” постигна равенство 2:2 като гости на силния тим на “Севлиево”. Свищовският “Академик” почива, а в неделя от 17:00 ч. е мачът между “Янтра” (Полски Тръмбеш) и “Етър II” (Велико Търново).