akademik-pavlikeni-deset

Загуба с 4:0 претърпя отборът на ОФК „Павликени“ при гостуването в Севлиево на едноименния тим. Проверката бе втора за възпитаниците на Димо Атанасов, които в първата надиграха „Партизан“ (Червен бряг) с 4:1.

В състава сега обаче не бяха петима от опитните играчи заради служебни ангажименти, което пък даде шанс на младите момчета за изява, като на терена бяха трима 14-годишни.

Гостите можеха да поведат в резултата, но Йордан Йорданов пропусна дузпа, спасена от вратаря на домакините Цветомир Цанков. Малко преди почивката Стилян Спасов откри резултата за “Севлиево”, а веднага след това Георги Недков покачи на 2:0.

В началото на второто полувреме Добрин Петров направи резултата класически, а до края на мача севлиевци спечелиха и дузпа, която отново Георги Недков превърна в крайното 4:0.

В събота павликенчани гостуват на втородивизионния „Литекс“ в Ловеч.