IMG_4515

Един от челните тимове в класирането “Спартак” (Плевен) направи грешна стъпка в Павликени, където завърши 0:0 с амбициозния тим на домакините.

Гостите определено бяха подценили съперника си и не успяваха да затруднят павликенската отбрана. Павликенчани имаха три възможности при статични положения, а в една ситуация поискаха дузпа, след като бранител захлупи топката с ръка, но бе отсъдено нарушение в атака на Димитър Кушев. Пропуски след почивката направиха Илиев, Любомир Тодоров и Симеонов, като силно пази Румен Русев.

В последните минути плевенчани обсадиха вратата на “Павликени”, които заложиха на контри и възможности имаше пред Бисер Стоянов и Иван Златков. В самия край гостите изпуснаха тарана Димитър Кушев, който можеше да донесе победата на своя тим от чиста ситуация.

“Павликени”: Русев, Шипкалиев, Гецов (60 Йорданов), Св. Стоянов, Николаев (67 Б. Стоянов), Шабан, Златков, Кушев, Гинчев, Тисовски, Кръстев (56 Михайлов).