pavl

Категорична победа с 5:0 постигна в първата си контрола обновеният състав на ОФК “Павликени”. Играчите на треньора Илия Пендов разбиха “Росица” (Поликраище), който доста години бе воден в областната група именно от настоящия наставник на павликенчани.

Илия Пендов пусна в игра два различни състава през двете полувремена, като първият поведе до почивката с 4:0. Две попадения за третодивизионния тим наниза новото попълнение Димитър Кушев, а по един гол добавиха Стефан Гинчев и Борислав Гецов.

През втората част влязоха нови футболисти, като превесът над съперника вече не беше толкова голям и падна само още един гол на Огнян Горанов за крайното 5:0. В двубоя не взеха участие Милен Михайлов и Мирослав Цонев.

След края на мача Пендов остави футболистите си на терена за още 45 минути, организирайки двустранна игра, за да ги натовари пълноценно. Той коментира след спаринга, че е доволен от старанието на всички на тежкия терен и освен голмайсторите отличи още Светлин Стоянов и Светослав Йорданов.

Втората проверка на павликенчани е днес, когато от 14:00 ч. приемат “Левски-2007” (Левски). В събота пък отборът гостува на “Янтра” в Габрово.

ОФК „Павликени”: Русев, Николаев, Гецов, Стоянов, Ст. Стефанов, Кръстев, Тисовски, Шабан, Кушев, Гинчев, Йорданов (Г. Стефанов, Б. Стоянов, Методиев, Тодоров, Шипкалиев, Ив. Стефанов, Горанов, Златков).