IMG_7735
Равенство 2:2 направи ОФК “Павликени” като гост на “Янтра” в Габрово. Мачът се игра на осветление на изкуствения терен в града. Павликенчани играха отлично и можеха да спечелят контролата.

Още в 8-ата минута домакините от “Янтра” поведоха след грешка на защитата на “Павликени”. Не след дълго обаче отборът на Милен Петков изравни. Тодор Чирпанов стреля от фаул, топката се отби от гредата и попадна у Илиян Иванов, която я прати в мрежата – 1:1.

През втората част гостите създадоха опасни положения и при едно от тях с удар от двайсетина метра Йордан Димитров вкара за 1:2. Две възможности отблизо имаше пред тарана Димитър Кушев, както и пред Светлин Стоянов, който от пет метра стреля в аут.

“Домакините от “Янтра” изравниха с гол, преди който техен състезател изпълни странично хвърляне от 1-2 метра вътре в полето, но реферите не реагираха”, заяви треньорът Милен Петков. В събота от 15:00 ч. ОФК “Павликени” приема в ответен мач габровци.