IMG_8209

Поредният варненски рефер получи назначение за домакински мач на “Етър”. Така “традицията” бе спазена – шефът на съдиите Димо Момиров да праща варненски рефери за домакинствата и пловдивски за гостуванията на етърци.

Съботният мач “Етър” – “Септември” (Симитли) ще бъде свирен от Рангел Енчев. Негови помощници са отново Милен Станев и Димитър Димитров от Варна, а четвърти съдия естествено е Румен Христов от Плевен.

Рангел Енчев вече ръководи мач на “Етър” през това първенство. Това бе злополучният двубой срещу новака “Бдин”, завършил 2:2. Енчев изкара мача добре, като само треньорът на гостите Благо Кръстанов по традиция се опита да търси засада при изравнителния гол на Съботинов в 90-ата минута, но видеозаписът показа, че реферът е бил прав. Междувременно малко след това Благо Кръстанов бе уволнен от треньорския пост на “Бдин”.